0

Jūsų krepšelis tuščias.

Tecna produkcija

Teabase Balansą atkuriančios galvos odos priežiūros priemonės

Šios aromaterapinėmis savybėmis pasižyminčios serijos priemonių sudėtyje yra 12 rūšių eterinių aliejų ir 8 rūšių antioksiduojamuoju poveikiu pasižyminčių vitaminų. Naudojant jas atkuriamas galvos odos balansas, išvengiama visų dažniausiai pasitaikančių problemų, plaukai tampa labiau žvilgantys ir tankesni.

Vos pradėjus naudoti šių priemonių plaukų ir galvos odos būklė pagerėja, o pokyčiai tampa matomi. Ilgai trunkantis ir vis stiprėjantis poveikis užkerta kelią problemoms, neigiamai veikiančioms plaukų folikulus, ir natūraliai atkuria tinkamą galvos odos būklę. Visos „Teabase Therapies“ priemonės priskiriamos aromaterapinių produktų kategorijai ir natūraliai atkuria tinkamą bendrąją galvos odos ir plaukų būklę.

Pagrindinis eterinis aliejus, kurio yra visų „Teabase“ priemonių sudėtyje, - tai melaleuca alternifolia arba arbatmedžių aliejus. Energizuojamuoju poveikiu pasižymintis augalas kilęs iš subtropinių Australijos teritorijų. Kruopštaus šio augalo lapų distiliavimo proceso metu išgaunamas grynasis eterinis aliejus, pasižymintis išskirtinėmis antiseptinėmis, priešgrybelinėmis ir natūraliai gydančiomis savybėmis, kurios prisideda prie natūralios organizmo gynybinės sistemos stiprinimo.

Sužinoti daugiau apie Tecna produkciją

Tecna produkcija

Mažėjantis

1-24 of 67

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mažėjantis

1-24 of 67

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Tecna produkcija
Minimal Price: 10.00